Menu

Velikonoční pečení

Publikováno: 11. 3. 2019

Nadační fond pro pacienty nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP pořádá kurz velikonočního  pečení. Kurz proběhne 13.4.19 v sobotu  a bude probíhat na tomto místě: Showroom firmy Miele, v přízemí kancelářské budovy Diamond point. Ke Štvanici 3  180 00 Praha 8. 

Začneme v 9,00 a skončíme kolem 17. hodiny. Účast malých dětí v kurzu není vhodná z důvodu bezpečnosti. Přednostně budou zařazeny maminky, které ještě nebyly na kurzu velikonočního  pečení. Kurz je určen pro maximálně 15 maminek. Maminky, které se nedostanou na letošní kurz vzhledem k omezené kapacitě míst,  budou zařazeny v příštím roce. 

Kurz je sponzorován firmou MetaX s účastí MUDr. Petra Formánka. Účastníci si sami zaplatí cestovní náklady, občerstvení bude zajištěno. Parkování je bezplatné a dostupné přímo v areálu budovy, kde se bude kurz konat.  Pokud budete potřebovat další informace, kontaktujte nás na níže uvedených číslech.

Účast v kursu potvrďte prosím co nejdříve paní Komárkové. 

S sebou Vám stačí pracovní oděv, krabička na velikonoční dobroty a hlavně dobrá nálada. 

Těšíme se na Vás! 

Místo kurzu

Navigace  pro přijíždějící autem: 

Přijedete po Wilsonově ulici ve směru od nádraží k ostrovu Štvanice. Jakmile uvidíte tuto budovu ještě před Hlávkovými mostem (viz foto) objedete ji těsně zezadu (tedy neodbočíte na sjezdu ještě před ní, ale až jakoby k boku této budovy a pak ji objedete těsně za ní dokola doprava na parkoviště). 

 
sex izle,türk seks Hd Film izle Linux Vps hosting Seo Danışmanlığı