Menu

Tábor Růžená 2012

Publikováno: 10. 3. 2013

Kdo tento tábor zná nebo na něm dokonce byl, tak ví, o čem píši. Jde o dětský letní tábor, který je pořádaný panem Ing. Miroslavem Topinkou, 3. turnus, což letos bylo od 23.7.2012 až do 4.8.2012, je turnus, který je vhodný i pro děti s nízkobílkovinnou dietou. Děti jsou zapojeny do celotáborového programu, který většinou nese námět nějakého dětem známého filmu nebo pohádky. Je to naprosto klasický letní tábor, kde se hrají hry, vytváří se nejrůznější nástroje a předměty, hrají se zde pro děti celotáborové scény propletené s celotáborovou hrou, vedoucí se převlékají do kostýmů, což se nejmenším obzvláště líbí, když potkají svého oddílového vedoucího např: jako Piráta Jacka Sparrowa nebo jako Asterixe či Obelixe.

Naučí se zde spoustu novým, jim do té doby neznámým věcem, jisté dávce samostatnosti a zodpovědnosti, utuží týmového ducha a najdou si nové kamarády. Mimo zábavu mají i jisté povinnosti, ať už udržovat pořádek v chatkách nebo být v určitou dobu připraveni jít na snídani, oběd, večeři či svačiny. Děti jsou rozděleni do oddílů podle věku, nikoli např: podle toho jestli mají či nemají dietu, jsou chlapci nebo dívky apod. Mezi sebou zápolí v různých soutěžích a hrách děti podobného věku, které jsou ve 2 soupeřících oddílech. Každý oddíl má na starosti vedoucí, který je s dětmi v podstatě nonstop.

Na tento tábor jsem letos jel už po 13. z toho letos poprvé jako vedoucí nejmladších dětí, do té doby jsem sám jezdil jako dítě. Na tábor jsem měl vždy ty nejlepší vzpomínky a každý rok jsem se si přál, ať už jsou prázdniny a já mohu s kamarády opět vyrazit na Růženou. Jelikož jsem sám dietář, je třeba zmínit, že o děti s dietou se zde stará skvěle, jídlo je pro nás vždy vařeno extra a mně osobně vždy chutnalo. Na pití aminokyselin dohlíží zdravotníci i oddílový vedoucí, pokud dítě někdy zapomene vzít svůj nápoj, zdravotník, případně vedoucí si dítě najde a dá mu ho vypít. Nestane se tedy, že by dítě nepilo svůj nápoj nebo jedlo něco, co nesmí.

Tento tábor bych mohl jedině doporučit všem jak zdravým dětem, tak i těm s dietou. Jsou to skvělé 2 týdny plné her, soutěží, zábavy a nezapomenutelných zážitků.

 
sex izle,türk seks Hd Film izle Linux Vps hosting Seo Danışmanlığı