Menu

Kurz vánočního pečení, 17. 12. 2023

Publikováno: 13. 11. 2023

Nadační fond doc. Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP pořádají kurz vánočního pečení. Kurz proběhne 17.12.23 v neděli  a bude probíhat na tomto místě:

Showroom firmy Miele, v přízemí kancelářské budovy Diamond point, Ke Štvanici 3  180 00 Praha 8. 

Začneme v 9,00 a skončíme kolem 17. hodiny. Účast malých dětí v kurzu není vhodná z důvodu bezpečnosti. Přednostně budou zařazeny maminky, které ještě nebyly na kurzu vánočního pečení. Kurz je určen pro maximálně 15 maminek. Maminky, které se nedostanou na letošní kurz vzhledem k omezené kapacitě míst,  budou zařazeny v příštím roce. 

Sdělte, prosím, na níže uvedené kontakty Vaší účast telefonicky nebo písemně včetně počtu osob.

Kurz je sponzorován firmou Nestlé. Účastníci si sami zaplatí cestovní náklady, občerstvení bude zajištěno. Parkování je bezplatné a dostupné přímo v areálu budovy, kde se bude kurz konat.

S sebou Vám stačí pracovní oděv, krabička na cukroví a hlavně dobrá nálada. 

Těšíme se na Vás!

S pozdravem

Jana Komárková

Místo kurzu

Navigace  pro přijíždějící autem: 

Přijedete po Wilsonově ulici ve směru od nádraží k ostrovu Štvanice. Jakmile uvidíte tuto budovu ještě před Hlávkovými mostem (viz foto) objedete ji těsně zezadu (tedy neodbočíte na sjezdu ještě před ní, ale až jakoby k boku této budovy a pak ji objedete těsně za ní dokola doprava na parkoviště).

 
sex izle,türk seks Hd Film izle Linux Vps hosting Seo Danışmanlığı