Menu

Kurz vánočního pečení 10.12.2017

Publikováno: 10. 11. 2017

Nadační fond pro pacienty nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP pořádá kurz vánočního pečení. Kurz proběhne 10.12.17. v neděli  a bude probíhat na tomto místě: Showroom firmy Miele, v přízemí kancelářské budovy Diamond point. Ke Štvanici 3  180 00 Praha 8.

Začneme v 9,00 a skončíme kolem 17. hodiny. Účast malých dětí v kurzu není vhodná z důvodu bezpečnosti. Přednostně budou zařazeny maminky, které ještě nebyly na kurzu vánočního pečení. Vzhledem k omezené kapacitě počtu účastníků, je nutné, aby se kurzu zúčastnila jenom jedna osoba z rodiny.  Kurz je sponzorován firmou Vitaflo. Účastníci si sami zaplatí cestovní náklady, občerstvení bude zajištěno. Parkování je bezplatné a dostupné přímo v areálu budovy, kde se bude kurz konat.  Pokud budete potřebovat další informace, kontaktujte nás na níže uvedených číslech.

S sebou Vám stačí pracovní oděv, krabička na cukroví a hlavně dobrá nálada.

Těšíme se na Vás!

Jana Komárková, Anička Kalinová

Místo kurzu

Navigace  pro přijíždějící autem:

Přijedete po Wilsonově ulici ve směru od nádraží k ostrovu Štvanice. Jakmile uvidíte tuto budovu ještě před Hlávkovými mostem (viz foto) objedete ji těsně zezadu (tedy neodbočíte na sjezdu ještě před ní, ale až jakoby k boku této budovy a pak ji objedete těsně za ní dokola doprava na parkoviště).

Kontakty

Jana Komárková, FNKV KDD

tel.. 2 6716 2562,

e-mail: jana.Komarkova@fnkv.cz

Anna Kalinová

tel.: 777 805 475

e-mail: annakal@email.cz

 

 

 

 

 
sex izle,türk seks Hd Film izle Linux Vps hosting Seo Danışmanlığı