Menu

Edukační kurz vaření a pečení PKU diety, 19.4.2024

Publikováno: 20. 2. 2024

Nadační fond doc. Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií pořádá edukační kurz vaření a pečení PKU diety, který proběhne v pátek 19.4. 24 na VOŠZ a SZŠ, ul. 5. května 51, Praha 4.

Začneme v 9,00 a skončíme kolem 16,30 hodiny. Účast malých dětí v kurzu není vhodná z důvodu bezpečnosti.

Kurz je určen pro maximálně 20 lidí. Pokud se někdo nedostane na tento kurz vzhledem k omezené kapacitě míst, bude zařazen do dalšího kurzu v termínu 2. pololetí 24 nebo v příštím roce.

Sdělte, prosím, na níže uvedené kontakty Vaší účast telefonicky nebo písemně včetně počtu osob, které se kurzu zúčastní. Účast malých dětí v kurzu není vhodná z důvodu bezpečnosti.

Kurz sponzoruje Nadační fond doc. Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií a firma Nestlé-Vitaflo. Uhradí (nákup potravin, pronájem kuchyně, občerstvení). Účastníci si sami musí zaplatit cestovní náklady.

Parkovací místa jsou v okolí školy omezená a musí se zaplatit. Ve dvoře školy budou pouze 2-3 parkovací místa. Proto je ke zvážení doprava MHD, která zajistí jednodušší a rychlejší příjezd na místo konání kurzu.

Co přivézt sebou? Stačí pracovní oděv a hlavně dobrá nálada.

Srdečně Vás zveme a těšíme se setkání s Vámi.

Jana Komárková

Jana Marešová

MUDr. Renáta Tyčová

 

Informujte prosím co nejdříve Vaší účast telefonicky nebo mailem paní Komárkové (tel.: 267162562, mail.: jana.komarkova@fnkv.cz) nebo paní Šmejkalové (tel. 267163781, mail: vladimirasmejkalova@fnkv.cz).

 

Adresa místa konání kurzu

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola

ul. 5. května 51

140 00 Praha 4

 
sex izle,türk seks Hd Film izle Linux Vps hosting Seo Danışmanlığı