Menu

Letní tábor – Hotel Transylvánie

Publikováno: 13. 4. 2016

Růžená – letní dětský tábor – Hotel Transylvánie

Termín

16.7. – 30.7.16

Věk

7 – 17 let

Cena

4790,- Kč

 

Byl už někdo z vás na letním táboře v luxusním Hotelu Transylvánie? Letos můžete zažít premiéru! Na recepci vás přijmou ale s jednou malou podmínkou – nesmíte mít zhola nic společného s obyčejnými smrtelníky, vstup je totiž povolen pouze největším monstrům a strašidlům světa. Hlavní hoteliér Dracula přimhouří oko jedině tehdy, pokud budete ochotni projít jeho náročným „kurzem pro strašidla“, který se bude konat v táboře poblíž bájného Hotelu Transylvánie. Naučíte se v něm strašit, děsit, kouzlit i okouzlovat, zaříkávat, zdvojovat se, mizet, proměňovat se ve vlkodlaka, cestovat rychlostí blesku či ovládat své další magické a okultní síly dle toho, jakou hrůzostrašnou postavou se stanete. Přijeďte na letní prázdniny do nejstrašidelnějšího hotelu světa a svou lidskou tvář nechte doma u rodičů.

POPIS TÁBORA:

Tábor probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec – Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý. Zde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti tábora. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití

UBYTOVÁNÍ:

Chatky po 4 až 6 osobách (pro menší děti), stany s podsadou a postelí (pro starší mládež). V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

DIETA:

Tento tábor je vhodný také pro děti s PKU dietou (nutno uvést poznámku do přihlášky).

PROGRAM:

Celotáborová hra na náměty filmu Hotel Transylvánie. Kromě této velké hry také běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky…

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Další informace zde

 
sex izle,türk seks Hd Film izle Linux Vps hosting Seo Danışmanlığı